Cześć, mam na imię Piotr i zajmuję się realizacją reportaży z imprez okolicznościowych.

 

O mnie

   Filmowanie jest moim hobby, pasją, zajęciem towarzyszącym mi każdego dnia. Pierwszy zrealizowany reportaż ślubny utwierdził mnie w przekonaniu, że właśnie to chcę w swoim życiu robić. Po latach spotykania się  z kolejnymi Parami Młodymi wiem jak bardzo ważną kwestią w planowaniu ślubu czy innych uroczystości jest wybór osób, które zrobią z tego dnia wyjątkową pamiątkę. Każdą realizację traktuję indywidualnie, starając się stworzyć film, który będzie zapisem Waszych uczuć i emocji, w którym będzie czuć atmosferę tego pięknego dnia, jednego z najważniejszych w Waszym życiu. Dla mnie to nie tylko nagranie ślubu, czy innej uroczystości, ale przede wszystkim uwiecznienie najbardziej ulotnych chwil, Waszych uśmiechów, łez, pełnych radości spojrzeń. W każdą pracę angażuję się w 110%, aby przygotowany dla Was film cieszył oko za każdym razem, kiedy będziecie do niego wracać

  W swojej pracy korzystam z nowoczesnego sprzętu, oferując Wam najwyższą jakość dźwięku i obrazu przy wsparciu wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych oraz profesjonalnego oprogramowania. To wszystko , razem z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że otrzymujecie dynamiczny film, do którego wiele razy wrócicie oglądając go z rodziną i przyjaciółmi. Praca w tak szczególnym dniu wymaga specjalnego podejścia i umiejętności wyczucia odpowiedniej chwili, stąd cały czas rozwijam się, a każda kolejna realizacja jest nowym doświadczeniem, aby powstały materiał był dokładnie tym czego oczekujecie. Całość otrzymujecie na specjalnie dla Was przygotowanym nośniku pendrive. Znajdziecie u mnie również fotografa, z którym razem stworzymy dla Was wymarzoną pamiątkę na długie lata.

  Posiadam wszelkie uprawnienia upoważniające do filmowania uroczystości w obiektach sakralnych. Działam nie tylko na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, z wielką chęcią realizuję nagrania na terenie całego kraju.

 Jeżeli poszukujecie dobrego kamerzysty, interesuje Was profesjonalne wideofilmowanie oraz chcielibyście zapoznać się z moimi dotychczasowymi pracami, serdecznie zapraszam do kontaktu. Poniżej znajdziecie też odnośniki do mediów społecznościowych, m.in. kanału na YouTube, gdzie znajduje się wiele ukończonych realizacji.