Cześć, mam na imię Piotr i bardzo się cieszę, że trafiliście na moją stronę.
Postaram się opisać, czym się zajmuję i zachęcić Was do skorzystania z mojej oferty.

O mnie

Filmowanie jest moim hobby, pasją, zajęciem towarzyszącym mi każdego dnia. Pierwszy zrealizowany reportaż ślubny utwierdził mnie w przekonaniu, że właśnie to chcę w swoim życiu robić. Po latach spotykania się z kolejnymi Parami Młodymi wiem jak bardzo ważną kwestią w planowaniu ślubu czy innych uroczystości jest wybór osób, które zrobią z tego dnia wyjątkową pamiątkę. Decydując się na spędzenie tego dnia w moim towarzystwie możecie być pewni, że spędzicie ten czas bezstresowo, w wielu kwestiach doradzę, wręcz "poprowadzę Was za rękę", a jednocześnie efekt będzie w 101% profesjonalny.

Każdą realizację traktuję indywidualnie, starając się stworzyć film, który będzie zapisem Waszych uczuć i emocji, w którym będzie czuć atmosferę tego pięknego dnia, jednego z najważniejszych w Waszym życiu. Dla mnie to nie tylko nagranie ślubu, czy zabawy, ale przede wszystkim uwiecznienie najbardziej ulotnych chwil, Waszych uśmiechów, łez, pełnych radości spojrzeń w uchwyconych przeze mnie kadrach. W każdą pracę angażuję się w pełni, aby przygotowany dla Was film cieszył oko za każdym razem, kiedy będziecie do niego wracać. Każdy ślub i wesele jest trochę inny niż reszta, każdy film przygotowuję więc trochę inaczej.

Staram się tak przygotować film, aby przekazywał emocje, radość, łzy szczęścia. Pomaga mi w tym wieloletnie doświadczenie oraz stale rozwijane umiejętności. W swojej pracy korzystam też z nowoczesnego sprzętu, oferując Wam najwyższą jakość obrazu i dźwięku przy wsparciu wszelkiego rodzaju nowinek technologicznych oraz profesjonalnego oprogramowania. Każdego roku dostosowuję swój sprzęt do najnowszych wymagań, a i wykonanie idzie w parze z najnowocześniejszymi trendami.

Serdecznie zapraszam wszystkie pary do kontaktu, chętnie odpowiem na każde pytanie oraz zaprezentuję pełną ofertę wraz z już zrealizowanymi reportażami.

Znajdziecie u mnie również fotografa, z którym razem stworzymy dla Was wymarzoną pamiątkę.

Posiadam wszelkie uprawnienia upoważniające do filmowania uroczystości w obiektach sakralnych. Pochodzę z województwa kujawsko - pomorskiego, jednakże z wielką chęcią realizuję nagrania na terenie całego kraju.

Jeżeli poszukujecie dobrego kamerzysty, interesuje Was profesjonalne filmowanie oraz chcielibyście zapoznać się z moimi dotychczasowymi pracami, serdecznie zapraszam do kontaktu. Poniżej znajdziecie też odnośniki do mediów społecznościowych, m.in. kanału na YouTube, gdzie znajduje się wiele ukończonych realizacji.