Zajmujemy się realizacją reportaży z imprez okolicznościowych.

 

O nas

Wideofilmowanie to nie tylko praca, to także nasza pasja. Wiemy, jak ważną kwestią w planowaniu ślubu czy innych uroczystości jest wybór dobrego fotografa czy kamerzysty.
W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, oferując Państwu najwyższą jakość dźwięku i obrazu. Korzystamy z profesjonalnego oprogramowania do montażu, dzięki czemu otrzymujecie film, do którego wiele razy wrócicie oglądając go z rodziną i przyjaciółmi. Całość otrzymujecie Państwo na nośnikach Blu-Ray i DVD.

Posiadamy licencję Kurii Metropolitalnej, upoważniającą do wideofilmowania uroczystości w obiektach sakralnych. Działamy przede wszystkim na terenie województwa kujawsko - pomorskiego: Toruń, Bydgoszcz, Ciechocinek, Inowrocław to miasta, z racji swego położenia, najczęściej przez nas odwiedzane, istnieje jednak możliwość realizacji nagrania na terenie całego kraju.

Jeżeli poszukują Państwo dobrego kamerzysty, interesuje Państwa profesjonalne wideofilmowanie oraz chcielibyście zapoznać się z naszymi dotychczasowymi pracami, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.